Bachelorproef FINVER (MW) (B-VIVZ-V2S060)

7 studiepuntenNederlandsBeide semestersBeide semesters
Kindts Laurence (coördinator) |  Buyse Laure |  Kindts Laurence |  Verbrugghe Evelien |  N.
VIVES Z POC PBA Bedrijfsmanagement

DLR 1: De bachelor BM heeft inzicht in contextgebonden bedrijfs- en organisatieprocessen en hun onderlinge samenhang en kan dit inzicht toepassen in een ruime, geglobaliseerde en veranderende context.

DLR 3: De bachelor BM toont ondernemingszin, werkt zelfstandig, planmatig en nauwkeurig en handelt oplossingsgericht en innovatief om contextgebonden bedrijfs- en organisatieprocessen te optimaliseren.

DLR 4: De bachelor BM handelt klant- en servicegericht en bouwt zelfstandig netwerken uit en contacten op met verschillende stakeholders.

DLR 6: De bachelor BM verzamelt, analyseert, interpreteert en evalueert autonoom wetenschappelijke en contextgebonden kwantitatieve en kwalitatieve data en kan hierover professioneel rapporteren en aanbevelingen formuleren en toont hierbij een kritische onderzoekende houding.

DLR 7: De bachelor BM communiceert schriftelijk en mondeling op een professionele wijze in de instructietaal van de opleiding en in minstens twee gangbare bedrijfstalen.

DLR 8: De bachelor BM werkt constructief samen als lid van een divers team en neemt verantwoordelijkheid in verschillende taken en rollen binnen een bedrijf of een organisatie.

DLR 10: De Bachelor BM neemt verantwoordelijkheid voor de eigen professionele ontwikkeling en volgt zelfstandig (internationale) tendensen op en integreert deze nieuwe inzichten.

Om dit opleidingsonderdeel te kunnen opnemen moet de student 100 van de 180 studiepunten verworven en/of getolereerd hebben (inclusief eventuele vrijstellingen) bij de start van het academiejaar. De student moet tevens geslaagd zijn voor Praktijktraining 2 en talentontwikkeling.

Onderwijsleeractiviteiten

7 sp. Bachelorproef FINVER (MW) (B-VIVZ-V4S100)

7 studiepuntenNederlandsWerkvorm: BachelorproefBeide semestersBeide semesters
Buyse Laure |  Kindts Laurence |  Verbrugghe Evelien |  N.
VIVES Z POC PBA Bedrijfsmanagement

De studenten nemen deel aan het project "Kredietonderneming".

Er is een draaiboek, gepubliceerd op Toledo, met richtlijnen en deadlines.

Niet van toepassing

Er wordt een draaiboek ter beschikking gesteld waarin de studenten kunnen nalezen wat binnen het project verwacht wordt, wanneer er feedbackmomenten voorzien zijn en hoe het proces en het eindverslag beoordeeld zal worden.

Evaluatieactiviteiten

Bachelorproef FINVER (MW) (B-VIVZ-V78419)

Type : Partiële of permanente evaluatie met examen tijdens de examenperiode
Evaluatievorm : Paper/Werkstuk, Presentatie, Procesevaluatie
Vraagvormen : Open vragen
Leermateriaal : Cursusmateriaal, Naslagwerk, Wetboek/codex, Computer

ExamenmomentBeoordelingsschaal
TOTAAL1-20/20 puntenschaal

De bachelorproef wordt beoordeeld op inhoud (schriftelijk), proces en presentatie/verdediging (mondeling). 
Bij het niet afleggen van de presentatie/verdediging kan de student niet slagen voor dit OPO.
Meer gedetailleerde info over de puntenweging is terug te vinden in het draaiboek van het traject.

Indien de bachelorproef wordt ingediend na de voorziene deadline, dan komt deze niet meer in aanmerking voor beoordeling. Deze kan dan opnieuw ingediend worden tijdens de tweede zittijd.

Voor dit opleidingsonderdeel zijn er geen deeloverdrachten.

De student met een tweede examenkans voor dit opleidingsonderdeel neemt contact op met de begeleidende lector tijdens het feedbackmoment.
Aan de hand van de feedback en de instructies van de begeleidende docent (her)werkt de student de bachelorproef (bij).