Bedrijfsverzekeringen (B-VIVZ-V3S020)

3 studiepuntenNederlands24 urenEerste semesterEerste semester
Kindts Laurence |  N.
VIVES Z POC PBA Bedrijfsmanagement

DLR 1    De Bachelor BM heeft inzicht in contextgebonden bedrijfs- en organisatieprocessen en hun onderlinge samenhang en kan dit toepassen in een ruime, geglobaliseerde en veranderende context.

DLR 3    De Bachelor BM toont ondernemingszin, werkt zelfstandig, planmatig en nauwkeurig en handelt oplossingsgericht en innovatief om contextgebonden bedrijfs- en organisatieprocessen te optimaliseren.

DLR 4:   De bachelor BM handelt klant- en servicegericht en bouwt zelfstandig netwerken uit en contacten op met verschillende stakeholders.

DLR 6:   De Bachelor BM verzamelt, analyseert, interpreteert en evalueert autonoom wetenschappelijke en contextgebonden kwantitatieve en kwalitatieve data en kan hierover professioneel rapporteren en aanbevelingen formuleren data en toont hierbij een kritische onderzoekende houding.

Dit opleidingsonderdeel is identiek aan de volgende opleidingsonderdelen:
V3S154 : Bedrijfsverzekeringen

Onderwijsleeractiviteiten

3 sp. Bedrijfsverzekeringen (B-VIVZ-V5S902)

3 studiepuntenNederlandsWerkvorm: College-opdracht24 urenEerste semesterEerste semester
Kindts Laurence |  N.
VIVES Z POC PBA Bedrijfsmanagement

1. Risk management als inleiding

2. Bedrijfsverzekeringen in de context van de schadeverzekeringen, m.n. zaakverzekeringen, aansprakelijkheidsverzekeringen, rechtsbijstand. Heel summier wordt verwezen naar de persoonsverzekeringen (deze komen in andere cursussen aan bod) 

 

 

De cursus is ter beschikking via de webshop.

Op Toledo Ultra staan de slides en andere bijkomende documentatie.

 

Gastcollege - Hoorcollege

Doorheen het semester wordt er gewerkt aan een opdracht (per 2).

In uitzonderlijke omstandigheden kan een deel van de contactmomenten op de campus vervangen worden door (a)synchroon online leren.

Evaluatieactiviteiten

Bedrijfsverzekeringen (B-VIVZ-V85455)

Type : Examen tijdens de examenperiode
Evaluatievorm : Schriftelijk
Vraagvormen : Gesloten vragen, Open vragen
Leermateriaal : Rekenmachine

ExamenmomentBeoordelingsschaal
TOTAAL1-20/20 puntenschaal

Opdracht: 5/20

Examen: 15/20

Op Toledo Ultra is alle informatie over de opdracht terug te vinden.

In uitzonderlijke omstandigheden kan de voorziene evaluatievorm vervangen worden door een online mondeling of schriftelijk examen

 

Voor dit opleidingsonderdeel zijn er geen deeloverdrachten.

De opdracht vervalt bij de herkansing.

Het schriftelijk examen telt bijgevolg voor 100% van de punten.

In uitzonderlijke omstandigheden kan de voorziene evaluatievorm vervangen worden door een online mondeling examen.